« Rukomet
objavljeno prije 10 godina i 4 mjeseca
EP U RUKOMETU

Hrvatska zgazila Bjelorusiju na otvaranju EP

Do poluvremena je sve sjelo na svoje mjesto i bilo je 16:11 za naše, a drugo poluvrijeme je prošlo u još gorem gaženju, pa smo već na otvaranju pokazali svoje želje

Kauboji

Nešto više od pet minuta trajala je zbunjenost naših igrača u otvaranju EP-a u prvoj utakmice skupine D u Kopenhagenu protiv Bjelorusije, no na kraju su ostvarili najveću pobjedu u povijesti naših nastupa na EP-ima (33-22).

Bez pogotka u mreži raspoloženog Čarapenke naši su na startu gubili 0-2, no onda je pogodak Domagoja Duvnjaka 'otvorio špinu' za 5-0 seriju koja je pokazala tko je gazda u Brřndby Hallu.

Tijekom te uvodne krize Čupić je zapucao tri udarca, 'štekalo' je u napadu, no naše je držao fenomenalni Alilović na vratima te je u desetak minuta sakupio šest obrana, od toga dvije iz sedmeraca Puhovskom i Brouki.

No, do poluvremena je sve sjelo na svoje mjesto i bilo je 16:11 za naše, a drugo poluvrijeme je prošlo u još gorem gaženju, tako da je u jednom trenutku bila i veća razlika, no na kraju je drugo poluvrijeme završilo 17:11 za nas, ukupno 33:22 za gromovito otvaranje.