« Ostali sportovi
objavljeno prije 12 godina i 7 mjeseci
ATP TURNIR

Čilić u četvrtfinalu Sankt Peterburga

Marin Čilić se pobjedom nad indijcem Somdevom Devvarmanom, rezultatom 5-7, 6-1, 6-3, plasirao u četvrtfinale ATP turnira u Sankt Peterburgu

ATP Sankt Peterburg

Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Sankt Peterburgu, pobijedivši 2. kolu nakon 2 sata i 15 minuta igre Indijca Somdeva Devvarmana sa 5-7, 6-1, 6-3, javlja Hina.

Čilić je loše krenuo u meč i izgubio prvi set sa 5-7, ali nakon toga kao da se drugi igrač pojavio na terenu i u preostala dva seta Čilić je "pomeo" Devvarmana. U drugom i trećem setu Čilić je na svoj servis izgubio samo 17 poena, a Devvarman je ostao bez prilike za "break".

U četvrtfinalu Čilić će igrati protiv boljeg iz dvoboja između Talijana Andreasa Seppija i Rusa Igora Andrejeva.