Otkazan trening spusta za skijašice
Staza u Whistleru je vrlo mekana zbog visokih temperatura, kiše i snijega, pa je pitanje hoće li skijašice moći odraditi obvezan trening prije natjecanja
Loše vremenske prilika u Vancouveru, magla praćena kombinacijom kiše i snijega, uvjetovale su otkazivanje treninga spusta skijašica koji se trebao održati u nedjelju.
Kako je ženski spust na rasporedu u srijedu, a dosad su vremenske prilike onemogućile održavanje dva prethodna treninga, vremena je sve manje za njegovo održavanje. Naime, pravila FIS-a nalažu da se prije utrke spusta mora održati barem jedan trening.
Visoke temperature, te snijeg i kiša, učinili su stazu u Whistleru vrlo mekanom, pa je tako već ranije spust skijaša koji se trebao održati u subotu navečer prebačen za ponedjeljak.
Za razliku od skijašica, skijaši su održali jedan trening i tako stekli uvjet za borbu za medalje. (Totalsport)
Novi komentar