« Rukomet
objavljeno prije 11 godina i 4 mjeseca
31:26

Hrvatska pregazila Slovence za broncu

Hrvatska je opet osvojila broncu, no putem je promijenila odnose u svjetskom rukometu i postavila nove standarde

Hrvatska Slovenija

Hrvatska opet ima broncu, ukletu broncu koja u zadnje vrijeme stalno krasi vitrine Saveza. Slovenija nije dorasla Kaubojima, pa ostaje žal što smo s Dancima morali igrati u polufinalu, jer je očito da te dvije reprezentacije dominiraju svjetskim rukometom.

Samo dan nakon frustrirajućeg poraza u polufinalu naši su se pribrali, prvo poluvrijeme odigrali još uvijek lagano grogi, tako da je zavšilo 14:13 za nas, no na početku drugoga su pokazali tko je gazda na terenu.

Slovenci deset minuta nisu mogli postići gol, iako su od toga četiri minute igrali s igračem više, pa se pokazalo da unatoč svemu Kauboji predstavljaju, zajedno s Dancima, jednu drugu dimenziju svjetskog rukometa.

Duvnjak je opet igrao nakon infuzije, nije bilo zapovjednika obrane Vukovića, no dečki su se uspjeli koncentrirati i skupiti snage za broncu. BRAVO!!