« Rukomet
objavljeno prije 11 godina i 5 mjeseci
SP 2013

Hrvatska pobijedila i Alžir

Kauboji su otvorili Svjetsko prvenstvo s dvije pobjede, taman kao zagrijavanje za Mađarsku

Zagrijavanje je gotovo, počinje borba
Zagrijavanje je gotovo, počinje borba (Wikipedia)

Hrvatska Alžir

Hrvatska rukometna reprezentacija postigla je i drugu pobjedu na Svjetskom prvenstvu pobijedivši Alžir rezultatom 31:20 (15:12). Kao što se vidi, prvo je poluvrijeme odigrano prilično opušteno u obrani, u nastavku se malo stisnulo i pobjeda je došla bez problema.

Ćupić je bio najbolji strijelac s osam golova, a Drago Vuković i Marko Kopljar postigli su po četiri komada.

Problem za nastavak prvenstva je ozljeda prsta Blaženka Lackovića koji je izašao iz igre nakon samo osam minuta.

Sljedeću utakmicu D skupine igramo sutra, u utorak u 20.15 protiv Mađara, koje smo zadnji put savladali u utakmici za broncu na OI u Londonu prošle godine.