« Rukomet
objavljeno prije 12 godina i 4 mjeseca
TEŽAK PORAZ

Hrvatska potopljena u drugom poluvremenu, Srbija ide u finale

Iako je rezultat na poluvremenu obećavao, srpski vratar i nevjerojatne greške naše reprezentacije u drugom dijelu kumovale su vrlo čistom porazu u polufinalu

Hrvatska Srbija

,

europsko rukometno prvenstvo

U polufinalu Europskog rukometnog prvenstva Srbija je u drugom poluvremenu pomela Hrvatsku i uvjerljivo pobjedila našu reprezentaciju s 26:22.

Rezultat nakon prvog poluvremena od 14:13 za našu reprezentaciju je obećavao, ali nervozan ulazak naše momčadi u drugih 30 minuta te odvajanje Srba na više golova razlike na krilima fenomenalnog vratara Darka Stanića više se nisu mogle dostići.

Najefikasniji u hrvatskoj reprezentaciji bio je Marko Kopljar sa sedam golova, dok je Momir Ilić postigao osam pogodaka za Srbiju.

Hrvatska će u nedjelju od 14 sati igrati za treće mjesto protiv Španjolske, dok će u finalu od 17 sati igrati Srbija i Danska.