Dijeta od ponedjeljka
Jest da je danas neradni dan i Dan antifašističke borbe, no svejedno treba neki dobar vic ;)
Lool... (Arhiva)
Kaže plavuša prijateljici:
- Odlučila sam, od ovog ponedjeljka sam na strogoj dijeti! Neću jesti ništa slatko, masno ni masno...
Prijateljica je pita:
- I, kako ide?
- Super, jedva čekam utorak!
22.06.2026. 06:56:00
Novi komentar