« Košarka
objavljeno prije 13 godina i 6 mjeseci
KLUB NA KOLJENIMA

Cibona i dalje bez pobjede u Euroligi

Barcelona je pobijedila Cibonu s 94:75, a gledatelji su protiv teške situacije u klubu prosvjedovali ustajanjem i trominutnom šutnjom

Cibona i dalje bez pobjede u Euroligi (Damir Krajač/Cropix)

Cibona

,

Euroliga

Cibona je u Zagrebu poražena od europskoga prvaka Barcelone s 94:75 (44:36) u dvoboju 6. kola C skupine Eurolige, te je i nakon šest kola bez pobjede u najelitnijem košarkaškom natjecanju.

Unatoč porazu od od 19 razlike, Cibona se pred .5000 gledatelja u Domu Dražena Petrovića, koji su protiv teške situacije u klubu prosvjedovali ustajanjem i trominutnom šutnjom, nije osramotila protiv velikog protivnika. Nakon što su u Barceloni dobili drugo poluvrijeme, Cibona je u Zagrebu dobila drugu četvrtinu (23:20), a pohvalno je i što su protiv Barcelone ipak ubacili 75 poena.

Kod Cibone je ponovno sjajnu utakmicu odigrao Bojan Bogdanović s 26 poena, pet trica i 6 skokova, a solidan je bio i Leon Radošević s 14 ubačaja. Kod Barcelone su najviše zabili Ricky Rubio (18), Joe Ingles (16) i Terrence Morris (15). (hina/metro-portal)