« Košarka
objavljeno prije 14 godina i 3 mjeseca
EUROLIGA POD OBRUČIMA

Ante Tomić odveo Real do pobjede nad Barcelonom

Moskovski CSKA, u kojem igra Zoran Planinić, upisao je još jednu uvjerljivu pobjedu protiv španjolske Caje Laboral

Nikola Vujčić

Hrvatski košarkaški reprezentativac Ante Tomić bio je najbolji igrač Real Madrida u drugoj utakmici četvrtfinala Eurolige u kojoj je Real u gostima pobijedio Barcelonu 70-63.

Ante Tomić je za 33 minute upisao 22 koša, 5 skokova i 1 asistenciju. Ovim trijumfom Real je poravnao omjer u pobjedama na 1-1, a igra se na tri pobjede. U sljedeće dvije utakmice domaćin je Real Madrid. Maccabi je u Tel Avivu pobijedio beogradski Partizan 98-78, i sada je 1-1 u pobjedama, a sljedeće dvije utakmice su u Beogradu.

Moskovski CSKA, u kojem igra Zoran Planinić, upisao je još jednu uvjerljivu pobjedu protiv španjolske Caje Laboral. CSKA je slavio sa 83-63, a Planinić za 20 minuta ostvario 12 koševa i 4 asistencije. Nakon dvije domaće utakmice CSKA vodi sa 2-0 u pobjedama, baš kao i grčki Olympiacos, koji je večeras svladao poljski Asseco Prokom 90-73. Vujčić je u dresu Olympiacosa odigrao 12 minuta, te ubilježio 4 koša i 1 asistenciju. (hina/metro-portal)