objavljeno 16.10.2010. 20:18:58
RUKOMETNA LIGA PRVAKA

Zagreb i Ciudad Real odigrali 30:30

Utakmica CO Zagreba i višestrukog europskog prvaka Ciudad Reala od početka do kraja bila je izjednačena

Zagreb i Ciudad Real odigrali 30:30 (Damir Krajač/Cropix)

U susretu 4. kola skupine D Lige prvaka rukometaši CO Zagreba su pred 7.000 gledatelja u Areni protiv višestrukog europskog prvaka Ciudad Reala odigrali neodlučeno 30:30.

Nakon što je poluvrijeme završilo neodlučeno 14:14, u drugom dijelu bila je to također izjednačena utakmica u kojoj niti jedna momčad nije imala više od dva gola prednosti.

Tri minute prije kraja, kod rezultata 28:28, isključen je "zagrebaš" Gojun, i tada se činilo da bi gosti mogli doći do pobjede, ali golovima Valčića i Kopče, koji je zabio 20 sekundi prije kraja, Zagreb je došao do neodlučenog ishoda protiv momčadi koja je u posljednjih pet sezona bila tri puta europski prvak i dva puta u finalu.

U momčadi Zagreba najefikasniji je bio Valčić sa sedam golova, a goste je predvodio Entrerrios sa šest pogodaka. U sljedećem kolu 21. studenoga Zagreb gostuje kod njemačkog Flensburga. (hina/metro-portal)