objavljeno 18.03.2012. 18:28:00
FA CUP

Vjerovali ili ne: Torres zabio dva pogotka u pobjedi Chelseaja

Iako je vijest da je Chelsea na svom Stamford Bridgeu s uvjerljivih 5:2 protiv Leicester Citya potvrdio ulazak u polufinale FA Cupa svakako važna, sportske je stupce ovaj put ispunio skupo plaćeni napadač Fernando Torres, koji je neočekivano zaboio čak dva pogotka i time prekinuo dugi post.

Španjolac je postigao zgoditke u 67. i 85. minuti, a to su njegovi prvi golovi nakon pet mjeseci i 24 odigrana susreta. Chelsea je Torresa Liverpoolu platio oko 80 milijuna eura.

U vrlo atraktivnoj utakmici uz Torresa, koji je imao i dvije asistencije, strijelci su za Chelsea bili još Cahill (12), Kalou (16) i Meirelles (89), dok su zgoditke za goste dali Beckford (77) i Marshall (87).

U subotu su Everton i Sunderland igrali 1:1, dvoboj Tottenhama i Boltona je prekinut, dok kasnije danas igraju Liverpool i Stoke.