objavljeno 06.11.2012. 23:20:13
4. KOLO

Večer neriješenih rezultata u Ligi prvaka

Čak su tri gosta večeras povela s 2:0, no jednako tako su sva tri domaćina uspjela izjednačiti do kraja utakmice

Stvarno čudni rezultati
Stvarno čudni rezultati (Wikipedia)

Dinamo je doživio još jedno šamaranje u Ligi prvaka, na Parku prinčeva je Ibra bio raspoložen za igru, a to znači katastrofu za protivnike. Zlatan je podijelio četiri asistencije i to je sve što se treba pamtiti. U drugoj je utakmici Porto odigrao neriješeno s Dinamom u Kijevu i ostao vodeći na tablici skupine A

skupina A rezultati

Dinamo Kijev - Porto 0-0

PSG - Dinamo Zagreb 4-0 (Alex 16, Matuidi 61, Menez 65, Hoarau 80)

Tablica: 1. Porto 10, 2. PSG 9, 3. Dinamo Kijev 4, 4. Dinamo Zagreb 0

Skupina B donijela je zanimljiv rasplet, Arsenal se nakratko prisjetio vrhunskog nogometa i poveo 2:0, da bi se krajem poluvremena probudio Huntelaar i smanjio, da bi Farfan izjednačio u drugom poluvremenu. Olympiacos je uvjerljivo svladao Montpellier i izbacio ga iz igre za europsko proljeće, a sva tri ostala kluba imaju šansu biti prvi u skupini.

skupina B rezultati

Olympiacos - Montpellier 3-1 (Machado 4, Greco 80, Mitroglu 82 / Belhanda 67-11m)

Schalke - Arsenal 2-2 (Huntelaar 45+2, Farfan 67 / Walcott 18, Giroud 26)

Redoslijed. 1. Schalke 8, 2. Arsenal 7, 3. Olympiacos 6, 4. Montpellier 1

Milan je na jedvite jade sačuvao nešto dostojanstva i uspio odigrati neriješeno s agilnom Malagom koja je sad nedvojbeno pobjednik skupine C, dok je Anderlecht iskoristio turbulencije u Zenitu i pobijedio, ostavivši nadu za mogući nastavak natjecanja u Ligi prvaka. Doduše, ni Zenit nije bez šanse, jer su tri momčadi u dva boda razlike.

skupina C rezultati

Milan - Malaga 1-1 (Pato 73 / Eliseu 40)

Anderlecht - Zenit 1-0 (Mbokani 17)

Redoslijed: 1. Malaga 10, 2. Milan 5, 3. Anderlecht 4, 4. Zenit 3

Večer gostiju koji su brzinski poveli, da bi domaćini izjednačili. Realu Borussia definitivno ne odgovara, jer se osim Barce nitko ne može pohvaliti s četiri boda iz dvije utakmice s Realom, a Manchester City se drugu godinu zaredom blamira u Ligi prvaka.