objavljeno 15.04.2010. 15:22:55
NEGATIVAN SKOR

U Monte Carlu ispao i Ivan Ljubičić

David Ferrer opet je bio bolji od Ljubičića - prvi set osvojio je s glatkih 6:0, a iako je u drugom Ljubo počeo dobro igrati, tie break je otišao na stranu Španjolca

(Getty Images)

Niti Ivan Ljubičić nije uspio proći treće kolo Masters turnira u Monte Carlu nakon što je u četvrtak doživio poraz u susretu sa Španjolcem Davidom Ferrerom 6:0, 7:6(4).

Ljubičić je prvi set izgubio bez ijednog dobivenog gema, Ferrer je prvi set dobio s glatkih 6:0.

Nakon 2:0 za Španjolca u drugom setu, Ljubo je počeo igrati bolje i preciznije. U četvrtom gemu nije uspio iskoristiti prvu break priliku meču.

Ferrer je pri vodstvu 5:4 došao do servisa za pobjedu, ali je s dvije neforsirane pogreške vratio Ljubičića u igru koji je poveo sa 6:5, ali nakon toga je opet terenom zavladao Španjolac i završio meč sa 7:6 u drugom setu.