objavljeno 26.10.2011. 10:47:00
PRIMERA

Sevilla iščupala bod protiv Racinga

Sevilla se u utakmici 9.kola Primere spasila prvog poraza ove sezone postigavši gol u drugoj minuti sudačke nadoknade

Sevilla je doslovno nekoliko sekundi prije sučeva zvižduka izjednačila rezultat na 2:2 u susretu 9. kola Primere protiv Racinga iz Santadera i time podijelila bodove, prenosi Hina.

Sevilla se spasila prvog poraza ove sezone postigavši gol u drugoj minuti sudačke nadoknade. Oba gola za domaćine zabio je Manu (37, 90+2), dok su strijelci za goste bili Ariel Nahuelpan (62) i Jairo (68). Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je posljednjih 15 minuta za Sevillu.

U prvom susretu devetog kola europski i španjolski prvak Barcelona slavio je na gostovanju kod Granade s 1:0, ali je posve razočarao igrom. Pobjednički pogodak za Barcelonu zabio je Xavi u 33. minuti iz slobodnog udarca. Granada se Barci suprostavila grubom igrom, pa je momčad s juga Španjolske imala sedam žutih i dva crvena kartona. U 53. minuti isključen je Romero, a u 90. i Benitez.

Barcelona je pobjedom opet zasjela na čelo s 21 bodom, jednim više od Levantea i dva više od Reala, koji u srijedu dočekuje Villareal.