objavljeno 21.08.2010. 23:14:16
NA VRHU

Rijeka pobijedila Karlovac, Split uzeo tri boda u Vinkovcima

U petom kolu HNL-a Rijeka je svladala Karlovac 1:0, Split je pobijedio Cibaliju s istim rezultatom, a Varaždin je s 2:0 bio bolji od Hrvatskog dragovoljca

rijeka karlovac hnl
rijeka karlovac hnl (Nenad Dugi/Cropix)

Nogometaši Splita su na gostovanju u Vinkovcima pobijedili Cibaliju 1:0 u susretu petog kola Prve HNL. Jedini pogodak na utakmici postigao je Serdarušić I to u prvoj minuti.

Susret je na stadionu HNK Cibalija pred 2.000 gledatelja sudio Ivo Krečak iz Šibenika.

Varaždin je na svom terenu svladao Hrvatski dragovoljac 2:0 (2:0). Susuret je riješen već u prvih osam minuta prvog poluvremena - strijelci su bili Golubar u prvoj i Dudić u osmoj minuti.

Susret je na stadionu Varaždin pred 1.000 gledatelja sudio Šime Bugarija iz Bibinja.

Rijeka je na gostovanju pobijedila Karlovac 1:0 ostvarivši četvrtu pobjedu uz jedan remi. Strijelac je bio Švrljuga u 68. minuti, a utakmicu je na stadionu Branko Čavlović-Čavlek pred 3.000 gledatelja sudio Danijel Trampus iz Osijeka.

S nova tri boda Rijeka se izjednačila na vrhu ljestvice sa Zagrebom koji također ima 13 bodova, te identičnu 8:2 razliku pogodaka. Na začelju je Inter bez bodova.