Metro-portal.hr

objavljeno 14.12.2011. 11:34:42
KUP KRALJA

Real zaliječio rane od Barcelone pobjedom nad trećeligašem

U prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja Real Madrid je pobjedio u gostima trećeligaša Ponferradina 2-0 pogocima Josea Callejona i Cristiana Ronalda

Real Madrid je u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja pobijedio u gostima trećeligaša Ponferradina 2-0 pogocima Josea Callejona i Cristiana Ronalda, javlja Hina.

Real je u vodstvo došao u 30. minuti susreta pogotkom Josea Callejona, a Ronaldo je, odgovarajući na kritike za lošu igru protiv Barcelone u 'el classicu' u subotu, zabio drugi gol za kraljevski klub u 74. minuti. Real je od 68. minute igrao s igračem manje nakon što je žuti karton dobio Eric Abidal

Jedina iznenađenja večeri bili su poraz Levantea, četvrtog u prvenstvu, od 3-1 od drugoligaša Deportivo Corune, i pobjeda drugoligaša Cordobe nad Realom iz Betisa od 1-0.