objavljeno 13.06.2012. 20:08:00
3:2

Portugal u sjajnoj utakmici bolji od Danske

Pobjedu Portugalcima u 87. minuti donio je fantastičnim pogotkom Silvestre Varela, svega dvije minute nakon ulaska u igru

U srazu dvije borbene momčadi Portugalci su ipak bili nešto spretniji i bolji
U srazu dvije borbene momčadi Portugalci su ipak bili nešto spretniji i bolji (Twitter)

Prva utakmica drugog kola skupine B na Europskom prvenstvu donijela nam je pregršt uzbuđenja, akcija i pogodaka, a u srazu dvije borbene momčadi Portugalci su ipak bili nešto spretniji i bolji te pobijedili s 3:2.

Portugal je u vodstvo doveo Pepe u 24. minuti, dok je na 2:0 povisio Helder Postiga u 36. Pet minuta kasnije Bendtner pogotkom vraća Dance u igru, a u 80. minuti isti igrač izjednačuje za 2:2 i najavljuje dramu u završnici.

Kad su mnogi već pomislili kako će utakmica završiti remijem, a Portugalci doći na rub ispadanja, Varela u 87. minuti pogađa za 3:2 i vraća nadu svojoj momčadi za nastavak natjecanja.