objavljeno 04.02.2012. 21:41:30
REMI

Olićev pogodak donio bod Bayernu

Ivica Olić je ušao u igru u 64. minuti, a već u 71. zatresao je mrežu HSV za izjednačenje, utakmica je završila rezultatom 1-1

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 20. kola Bundeslige Hamburger je na domaćem terenu protiv Bayerna odigrao 1-1, a izjednačujući gol za Bavarce zabio je Ivica Olić (71), dok je strijelac za HSV bio Jacopo Sala (23), javlja Hina.

Olić je ušao u igru u 64. minuti, a već u 71. zabio je za 1-1. Hrvatski reprezentativac najbolje se snašao u gužvi nakon kornera i pospremio je loptu u mrežu. Danijel Pranjić bio je na klupi za pričuve Bayerna.

Kod HSV-a Mladen Petrić igrao je do 71. minute, a Ivo Iličević ušao je u igru u 75.

U subotu su sve vodeće momčadi remizirale, pa je time profitirala Borussia Dortmund koja je jučer slavila kod Nuernberga.

Wolfsburg i Borussia Moenchengladbach su odigrali 0:0, a hrvatski napadač Marijo Mandžukić je za domaćine igrao od 46. minute. Bayer Leverkusen kod kuće nije uspio pobijediti Stuttgart (2:2). Vedran Ćorluka je igrao cijelu utakmicu za domaćine, a gosti su do boda došli u zadnjim trenucima. Slično je prošao i Schalke koji je u Gelsenkirchenu igrao samo 1:1 protiv Mainza. Hoffenheim i Augsburg su igrali 2:2, a Srđan Lakić je za domaćine ušao u 75. minuti. Hannover je slavio u Berlinu kod Herthe.

U nedjelju su na rasporedu susreti Freiburg - Werder Bremen, te Kaiserslautern - Koeln.