objavljeno 05.01.2012. 19:10:06
RASPOLOŽENI OLA

Olić na pripremnoj utakmici sprašio "petardu" katarskom klubu

U pripremnom susretu Bayern Munchen totalno je deklasirao katarski Al-Sailiya Sport club s rezultatom 13:0, a u potopu je sudjelovao i Ivica Olić sa svojih pet golova

Njemački nogometni velikan Bayern Munchen deklasirao je katarski Al-Sailiya Sport club 13:0 u pripremnom susretu u Dohi, a najbolji igrač utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić koji je postigao čak pet golova, javlja Hina.

Bavarci su prvo poluvrijeme dobili 3:0, a potom su u nastavku zabili čak deset golova. Olić se prvi put upisao među strijelce u 50. minuti, potom je u razmaku od deset minuta zabio još dva gola (62, 72), da bi u završnici utakmice još dva puta (82, 84) tresao suparničku mrežu. Strijelci za Bayern bili su i Robben (36), Gomez (38), Muller (44), Pedersen (52, 86), Ribery (73, 77) i Contento (78).

Olić je ušao u igru u drugom poluvremenu umjesto Mullera, a drugih 45 minuta odradio je i Danijel Pranjić.

Drugu provjeru na pripremama Bayern će imati 7. siječnja kada ga očekuje utakmica protiv Al-Ahlyja iz Kaira.