Mlada reprezentacija izgubila od Saudijske Arabije

Problemi izbornika s HNS-om i nedostatak glavnih igrača spustio mladu reprezentaciju na zemlju

Svjetsko prvenstvo u nogometu U-20
Svjetsko prvenstvo u nogometu U-20 (FIFA)

Hrvatska mlada reprezentacija za nogometaše ispod 20 godina poražena je u nedjelju u susretu skupine D svjetskog prvenstva koje se održava u Kolumbiji od Saudijske Arabije 2-0.

U izjednačenom susretu pogotke za Saudijce postigli su Yasir Alfahmi i Fhad Almuwallad.

Hrvatska je utakmicu počela ofenzivno i priliku za gol imali su Mario Tičinović i Zvonko Pamić u prvih pol sata igre. Saudijci su tek nakon pol sata igre imali prvu priliku za pogodak kada je udarac Yasira Alsharanija u vrata obranio naš Matej Delač.

U drugom poluvremenu hrvatski su nogometaši opet napadali saudijski gol, a prilike za vodstvo su imali Andrej Kramarić i opet Pamić. No Saudijci su imali više sreće i poveli au u 54. minuti.

Ovaj pogodak je samo dao još već zamah Saudijcima koji su povećali vodstvo u 69. minuti pogotkom Fhada Almuwallada.

Naši nogometaši sljedeću utakmicu igraju protiv Nigerije, koja je bila bolja od Gvatemale 5-0, 3. kolovoza.