Messi prebacio i Muellera, ostaje samo nebo

Lionel Messi napravio je nešto nevjerojatno, no ostaju pitanja bi li došao do toga bez Xavija i Inieste, samozatajnih heroja

Messi je napravio još jedno čudo
Messi je napravio još jedno čudo (Arhiva)

Već mjesec dana glavna tema nogometnih foruma je Lionel Messi u pohodu na rekord Gereda Muellera, 85 golova u službenim utakmicama u jednoj godini.

Sinoć mu je pošlo za nogom, rekorder je postao u 21.25 sati, postigavši drugi gol Betisu.
Za oba pogotka asistirao mu je Iniesta, prvi u 16. minuti, a drugi u 25. Domaćini su smanjili preko Castra u 39. minuti za konačnih 1:2.

Rekord je do nedjelje navečer od 1972. godine držao Gerd Müller, on je 85. golova zabio u 60 utakmica, a Messiju je za to trebalo pet utakmica više. Sada ima 86 golova na svom kontu, što je jednostavno fantastično.