Metro-portal.hr

objavljeno 05.11.2010. 23:01:46
18. KOLO

Medvjedi nakon produžetaka izgubili od Red Bulla

Medveščak se hokejašima Salzburga za poraz može osvetiti već u nedjelju u Domu sportova

Medveščak
Medveščak (Cropix)

Hokejaši Medveščaka poraženi su u 18. kolu EBEL lige na gostovanju kod Red Bull Salzburga nakon produžetka 5:4 (1:3,2:0,1:1/1:0).

Zagrepčani su sjajno započeli dvoboj i dobili prvu trećinu s 3:1, ali su nakon toga pali u igri, pogotovu u drugoj trećini, ali su nakraju ipak izborili produžetak i bod pogotkom Sandrocka minutu prije kraja. Nakon dvije minute produžetka Bois je postigao pobjednički zgoditak za momčad koja je Medveščak izbacila u prošlogodišnjem polufinalu doigravanja.

Pogotke su za domaćine dali Aubin (13), Trattnig (23, 54), Koch (25) i Bois (62), dok su strijelci za Medveščak bili Kinasewich (3),Sandrock (8, 59) i Filewich (20). Red Bull je imao 6 minuta isključenja, a Medveščak 14.

Nakon 18. kola Medveščak je četvrti s 19 bodova, a sljedeću utakmicu igraju u nedjelju u Zagrebu protiv istog protivnika.(hina/metro-portal)