objavljeno 22.03.2013. 18:52:39
LUDILO

Hrvatska vodi 2-0 na poluvremenu

Srbija nije uspjela uputiti niti jedan udarac na naš gol, a mi smo svoje prilike sretno i spretno iskoristili

Olić je dodao za prvi i postigao drugi gol
Olić je dodao za prvi i postigao drugi gol (Arhiva)

Hrvatska nakon prvog poluvremena vodi na Maksimiru protiv Srbije 2-0 golovima Mandžukića i Olića, koji su tako nastavili svoje serije iz Bundeslige.

Utakmica je tvrda i teška, Srbija se dobro postavila na terenu i u prvih petnaestak minuta potpuno neutralizirala Mandžukića i Olića u napadu, a naš je vezni red petljao po desnoj strani nadajući se nekom čudu od Srne i Rakitića.

Ipak, trka naših napadača se isplatila već u 23. minuti kad je Mandžukić presjekao jedno dodavanje Kolarova, lopta je došla do Rakitića koji je prosljeđuje za Olića koji majstorski vara golmana i dvojicu igrača i ubacuje Mandžukiću koji je bez problema smješta u gol.

Uslijedio je jači pritisak naših, a rezultat je došao u 37. minuti kada je Srna ubacio iz slobodnog udarca a Olić uletio i prsima unio loptu u gol.