objavljeno 23.01.2013. 23:14:01
BRAVO!!!

Fantastična pobjeda nad Francuzima

Hrvatska je definitivno skinula prokletstvo utakmica s Francuzima sjajnom pobjedom

Genijalna pobjeda!
Genijalna pobjeda! (Arhiva)

Hrvatska je napokon pobijedila Francusku koja nas već godinama redovito zaustavlja na putu prema medaljama zlatnog sjaja na svim mogućim natjecanjima. Fantastično koncentrirano, zrelo i fizički snažno odigrali su Kauboji utakmicu koju su morali dobiti, i uspjelo im je.

Prvo poluvrijeme bilo je više u znaku vratara koji su s obje strane branili fantastično, pa je rezultat bio 13:12 za naše u poluvremenu.

Drugo smo poluvrijeme otvorili smo sjajnim obranama Alilovića koji je najzaslužniji za prvo veće odvajanje, na 18:14, a prava rapsodija dogodila se u zadnjim minutama kada smo bez problema digli prednost na sedam golova i završilo je 30:23.

Najbolji strijelac utakmice bio je Domagoj Duvnjak s devet golova, Zlatko Horvat dodao je pet, a Vori, Čupić i Bičanić po tri, dok je Mirko Alilović imao 13 obrana. Na francuskoj strani pet je golova zabio Cedric Sorhaindo, dok je Omeyer, koji nam je redovno spuštao rampu, imao skromnih deset obrana.

Francuzi su u šoku ostali na terenu, u suzama, kao što smo do sada ostajali mi ....