objavljeno 17.11.2012. 18:01:44
16. KOLO

Dinamo zgazio Zadar, Ćiro izgubio i drugu utakmicu

Prva dva gola Dinama djelo su mladih nada Kovačića i Halilovića, a oba su bila prekrasna

U HNL sve po starom
U HNL sve po starom (Arhiva)

Dinamo se osvetio Zadru za izbacivanje iz Kupa petardom, a najviše vesele fantastični golovi Dinamove mladosti, Kovačića u 5. i Halilovića u 35. minuti, oba spektakularna voleja.

Ćiro je izgubio i drugu utakmicu za redom na klupi Zagreba, no mora se priznati da ga raspored ne mazi - prvo Hajduk u Kranjčevićevoj, pa Slaven u Koprivnici.

Cibalia je uspješno prebrodila Split koji je poveo već u 5. minuti golom Barabana, ali glup prekršaj Splita uz penal i crveni karton u 18. minuti vratili su utakmicu na vodu domaćina, koji je završio stvar golom Filipovića u 55. minuti.

Inter je jučer pobijedio Istru 2:0.

Cibalia - Split         2-1 (Mazalović 18-11m, Filipović 55 / Baraban 5)
Dinamo - Zadar          5-0 (Kovačić 5, Halilović 35, Beqiraj 70, Pivarić 73, Krstanović 78)
Slaven Belupo - Zagreb  1-0 (Čanađija 41)