Metro-portal.hr

objavljeno 03.10.2010. 20:58:45
PRVA HNL:

Dinamo pobjedom nad Istrom došao na vrh ljestvice

Modri su na Maksimiru pobijedili Istru 1961 s 4:0, a Hajduk je s Karlovcem remizirao 1:1

Dinamo pobjedom nad Istrom došao na vrh ljestvice (Ronald Goršić/Cropix)

Susret 10. kola Prve hrvatske nogometne lige između Karlovca i Hajduka završio je neodlučenim ishodom 1:1 (0:1). Za Hajduk je zabio Vukušić u 25. minuti, a izjednačio je Novinić u 66. minuti.

Utakmica je odigrana na stadionu Branko Čavlović-Čavlek pred 4.000 gledatelja, a sudio je Domagoj Ljubičić iz Osijeka.

Dinamo je na Maksimiru pred 1.000 gledatelja pobijedio Istru 1961 s 4:0 (4:0). Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a strijelci za modre bili su Sylvestr (2), Beqiraj (13), te Sammir u 25. i 37. minuti. Posljednji pogodak postignut je iz jedanaesterca.

Nogometaši Dinama su pobjedom protiv Istre 196 preuzeli vodstvo na prvenstvenoj ljestvici. Dinamo sada ima 23 boda, slijede Hajduk i Split sa po 22 boda, a četvrta je Rijeka sa 19 bodova. (hina/metro-portal)