Dinamo izgubio od PSG-a

Rutinskom igrom PSG je s pola gasa pobijedio na praznom Maksimiru, Dinamo dobro odigrao prvih pola sata

Na Maksimiru ništa novo
Na Maksimiru ništa novo (Arhiva)

U Ligi prvaka malo se stvari mijenja, pa je tako i Dinamo izgubio treću utakmicu za redom ove godine istim rezultatom 2:0, pa je i dalje zadnji i nema postignutog gola na kontu.

Dinamo je prvih pola sata dobro stajao na terenu i parirao Parižanima, no u zadnjih petnaest minuta se igra raspala i pala su dva gola.

PSG je poveo golom Ibrahimovića u 33. godini na asistenciju Meneza, a Ibra je vratio uslugu deset minuta kasnije kad je Menez postavio konačnih 2:0.

Drugo je poluvrijeme bilo prilično rastrgano i dosadno, uz povremene bljeskove Ibrahimovića i Meneza, no Ibra kao da se trudio postići neki efektan gol, a ostatak vremena je dijelio lopte svojim suigračima.

Ništa novo, Dinamo je opet pokazao da je ovo društvo za njega prejako, ali valjda će netko od mlađih kao što su Kovačić i Brozović dovoljno naučiti da sljedeće sezone bude bolje.